Kurumsal Kimlik Çalışmaları Promosyon ürünlerimiz Web Tasarım Hizmeti için irtibat kurun Magnet Acil Kartvizit Kartvizitler Lazer Kesim Kartvizitler Gofre (Kabartmalı) ve Laklı Kartvizitler Kartvizitlikler Ana Sayfa Fikir Takımı İletişim Fiyat Listemiz Sıkça Sorulan Sorular Fikir Takımı Ana Sayfa Kredi Kartı Kalınlığında Plastik Kartvizitler Sıkça Sorulan Sorular Sıkça Sorulan Sorular Fiyat Listemiz

Sıkça Sorulan Sorular

   Nasıl sipariş verebilirim ?

Yaptırmayı düşündüğünüz beğendiğiniz kartvizit modelimiz için sipariş ver butonuna basarak gerekli formu doldurmanız yeterlidir.. Çalışma yapılıp tarafınıza onay için mail gönderilecektir. Onay verdiğiniz takdirde banka hesap numaramıza ilgili bakiyeyi yatırdığınızda kartvizitiniz baskı programına alınacaktır.  Sitede bulunan yüzlerce farklı kartvizit modellerimiz tamamen müşterilerimizin fikrini, beğenisini anlamak için konulmuştur. Sonuçta site üzerindeki tasarımlar tamamen şablon kalıplar değil size özel olarak uyarlanıp çalışmaları yapılmaktadır.  Fikirtakımı'nı diğer sitelerden farklı kılanda bu özelliğidir. 

   Kartvizitim kaç günde elime ulaşır ?

Kartvizitleriniz ortalama yapılan işçiliğe göre teslim süreleri değişmektedir. Kenarları düz kesimli önlü arkalı baskılı bir kartvizit için ortalama 4 işgünü içerisinde çalışmanız bitmiş olur. Yanlız Özel kesimli, özel işçilik isteyen kartvizit uygulamalarında bu süre toplu baskı yapıldığı için  toplanan taleplere göre ortalama 10-12 işgününü bulmaktadır.

Not: Bazı müşterilerimiz teslim süresinde işgünü olarak  CUMARTESı-PAZAR günlerini de saymaktadır. Unutmayınız ki bizlerinde tatile ihtiyacı var. :)) 

   Ödemeyi nasıl yaparım ?

Aşağıdaki banka hesabımıza; banka şubelerinden EFT / Havale, internet üzerinden veya ATM'lerden havale yapabilirsiniz. 

 

    şube   Hesap Sahibi   Hesap Numarası   IBAN
Garanti Bankası   şirinevler şubesi - 187   Ercan KOTAN   6660734   TR670006200018700006660734 
 


f
  Copyright © 2011 Fikir Takımı | Tüm Hakları gizlenmiştir.
Sosyal Medya Platformlarında Paylaş |
 

FİKİRTAKIMI MATBAACILIK VE YAYINCILIK REKLAM HİZMETLERİ
Tel : 0212 509 04 46
Ercan Kotan : 0530 500 19 82
Lütfen Sipariş vermeden önce Fiyat Listemizi ve Sıkça Sorulan Sorular bölümünü ziyaret ediniz.
kotanercan@gmail.com | ercan@fikirtakimi.com
İmalat : 2. Matbaacılar Sitesi 2NB 25 / Topkapı - İSTANBUL